img

NAŠE SLUŽBY

Profesionalita, kreativita, novátorství, poctivá řemeslná zručnost. V našem oboru stále ještě záleží na tom, jak šikovné má řemeslník ruce, jak dobře mu to technicky myslí, jak poctivá byla příprava na jeho práci a zda kreativita designera šla ruku v ruce se znalostí nových technologií a přístupů. Chceme vždy vytvářet designově zdařilá, ergonomická a praktická řešení, která by splnila Vaše vysoké nároky na kvalitně odvedenou práci. Máme proto svůj vlastní realizační team. Asi znáte ten pocit, kdy jste koupili drahou věc se kterou jste se doma potom dlouho trápili než jste ji dali dohromady. Výsledek byl pro Vás sice uspokojivý, ale přiznejme si někde Vám chyběl vhodný nástroj, jinde jste lehce za improvizovali, stálo Vás to mnoho sil a výsledek je tak na lepší dvojku mínus. Rádi Vás této starosti zbavíme a námi dodávané výrobky dodáme včetně kvalifikované odborné montáže.

Pro náročná designově hodnotná řešení Vás můžeme spojit s naším dlouhodobým spolupracovníkem designérem Ctiradem Musiolem. Pan Musiol Vám dokáže jak ohebný a tvárný dokáže svět interiérového designu být. Kolik netušených variant Vám může Váš domov nabídnout. Naše firma je pak schopna v rámci individuální nabídky, pomocí kooperujících partnerů Vaše smělé vize dotáhnout do konce. Rádi Vám spolu s panem Musiolem nabídneme možnost realizovat Váš interiér kompletně od dodávky nábytku, kuchyně, osvětlení až po finální výmalbu a tapety.

 

Ceník grafických návrhů

Základní balíček v ceně 1 500,-Kč zahrnuje návrh koupelny a samostatného WC. Tato cena zahrnuje dvě změny návrhu. Pulty, niky a police neúčtujeme. Za každou koupelnu nebo WC navíc si účtujeme 500,- Kč a za každé další dvě změny v grafickém návrhu 500,-Kč.

Pokud u nás nakoupíte zboží v minimální hodnotě 50 000,-Kč s DPH, budou Vám peníze za grafický návrh vráceny.